Zbavte sa chĺpkov natrvalo a získajte hladkú pokožku do leta! Trvalá bezbolestná epilácia so zľavou až do 70%

ZĽAVA 70%

15 €
Ukončené


Zľava bola aktivovaná
Kúpené 878x
Ponuka platila do 13.02.2011

Doporučte zľavu

Základné informácie

  • pôvodná cena 0 EUR, cena produktu teraz 15 EUR, ponuka platí do 13.02.2011
  • ponuka je určená nie len pre ženy, ale i pre mužov s nežiaducim a nadmerným ochlpením
  • pre úspešnú terapiu je potrebné absolvovať 6 – 8 sedení, je možné zakúpiť poukazy na celú sériu potrebných sedení

    V tabuľke si môžete zvoliť kombináciu počtu poukazov pre jednotlivé ošetrenia:
  • platnosť poukazu je od 20.02.2011 do 30.10.2011, rezervácia nutná na tel.č.: 0948/ 60 50 70

Podrobnosti zľavy

Chĺpky na ľudskom tele sú celkom prirodzeným javom. Estetické normy dnešnej doby však uprednostňujú dokonale hladké ženské telo. Ale aj ochlpenie niektorých častí mužského tela sa dnes považuje za nevzhľadné. Odstraňovanie chĺpkov sa stalo samozrejmosťou pre väčšinu z nás. Bežne si chĺpky holíme, vytrhávame alebo odstraňujeme voskom. Chĺpky však po niekoľkých dňoch znova narastú a my musíme tieto procedúry znova opakovať. Preto dnes čoraz viac rastie popularita trvalej epilácie, ktorá rieši problémy nežiadúceho ochlpenia natrvalo. Podmienkou je aspoň minimálna prítomnosť pigmentu v chĺpku (svetlé ani šedivé chĺpky sa nedajú odstrániť).

IPL epilácia pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy – produkujú svetelné žiarenie nekoherentnej vlnovej dĺžky, citlivé na farbivo vlasového chĺpku – melanín. Svetelný lúč prenikne ku korienku chĺpku, reaguje s jeho farbivom a zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka na extrémne vysokú teplotu a jeho zničeniu. Farbivo melanín však obsahuje aj koža. Čím je koža prirodzene tmavšia, alebo opálenejšia, tým viac laserový lúč zahrieva aj pokožku.

Keďže vlasy aj chĺpky v priebehu svojho života prechádzajú určitými rastovými cyklami, pre úspešný výsledok epilácie je potrebné zasiahnuť vlas v jeho aktívnej rastovej fáze, kedy obsahuje najviac farbiva. Počet – percento korienkov v aktívnej fáze je rôzne na jednotlivých častiach tela a do určitej miery individuálne. Ostatné korienky na danej časti tela sú v kľudovej fáze. Korienky v kľudovej fáze sa skôr či neskôr prebudia a začnú z nich rásť chlpy. Preto sú medzi jednotlivými epiláciami nutné dostatočne dlhé pauzy. Vo všeobecnosti je najvhodnejší čas na opakovanie 3 – 8 týždňov po predchádzajúcom zákroku.

Na epiláciu nie je vhodná opálená pokožka. Chĺpky nesmú byť epilované strojčekom ani akoukoľvek inou metódou, ktorá chĺpky vytrháva (minimálne 6 týždňov pred zákrokom) a chĺpky by mali byť vyrastené cca 1 mm nad úrovňou kože. Po ošetrení necítite žiadnu bolesť, môžete sa okamžite zaradiť do bežného života. Zákrok je vhodné opakovať cca po 4 týždňoch. V období zákrokov nie je vhodné slnenie ani solárium. Epilovať je možné ktorékoľvek miesto pokryté nežiaducimi chĺpkami.

Kontraindikácie – kedy sa nesmie epilovať:
• u ľudí, ktorým sa tvoria hypertrofické a keloidné jazvy
• v prípadoch aktívneho alebo častého výskytu herpetickej infekcie na epilovanej oblasti
• 6 mesiacov po celkovom používaní prírodných alebo syntetických derivátov vitamínu A
• retinoidov (ISOTRETINOIN, ROACCUTAN – používaný na liečbu akné)
• v prípade lokálneho používania retinoidov (RETIN A), alebo bieliacich prípravkov: hydrochinon (stačí vysadiť 2 týždne pred zákrokom)
• niekoľko mesiacov pred zákrokom sa taktiež neodporúča brať prípravky s vysokým obsahom beta karoténu
• počas tehotenstva laserovú epiláciu nedoporučujeme


Nakupujúcich ubezpečujeme, že voľných termínov je dostatok a v prípade potreby budeme pracovať aj cez víkendy!

Predajca

Poliklinika Strečnianska 13
2. poschodie vľavo, č. dverí 224
850 07 Bratislava - Petržalka

www.hladketelo.sk