Časté otázky

Ako je možné, že na www.podcenu.sk môžem nakupovať za najnižšie ceny na trhu?

Pretože nekupujete sám, ale spolu s Vami kúpia rovnakú ponuku aj ďalší zákazníci. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o hromadný nákup jednej ponuky, zľava z bežnej ceny môže byť veľmi vysoká. Je jasné, že za takú cenu nikde inde nenakúpíte !


Čo všetko sa dá kúpiť pod cenu?

Na čo si len spomeniete. Zážitky, adrenalínové športy, gurmánské pôžitky vo vyhlásených reštauráciách, relax, welness, pobyty, ale aj najrôznejší tovar. Zľavy u jednotlivých ponúk sa môžu pohybovať od 40% až do 90%. Ak máte nápad, napíšte nám čo by ste chceli nakupovať podcenu.


Mám záujem o dnešnú ponuku, ako ju kúpiť?

Jednoducho, pred vypršaním ponuky stačí kliknúť na tlačítko "Kúpiť", vyplniť potrebný formulár a potvrdiť objednávku.


Kedy zaplatím za objednávku?

Po potvrdení objednávky obdržíte informačný e-mail spolu s údajmi k úhrade. Platbu je nutné realizovať najneskôr nasledujúci pracovný deň, údaje k platbe obdržíte e-mailom. Hneď ako nám peniaze dorazia na účet, pošleme Vám e-mailom poukaz, ktorý Vás opravňuje zľavu využiť.


Je moja objednávka záväzná?

Áno, potvrdením objednávky ste súhlasili s obchodnými podmienkami a v prípade aktivácie zľavy ste povinný objednávku uhradiť.


Čo sa stane, ak ponuku nekúpi dostatočný počet zákazníkov a teda zľava nebude aktivovaná?

Je nám ľúto, ale v tomto prípade výhodná ponuka neplatí a peniaze Vám vrátime na účet. Pre väčšiu šancu aktivácie zľavy pozvite svojích známych a priateľov aby nakupovali podcenu.


Ako využiť zakúpený poukaz?

E-mail s poukazom si jednoducho vytlačíte a podľa inštrukcií ho upaltníte.


Prečo oboznámiť priateľov s aktuálnou ponukou?

Určite budú radi za možnosť kúpiť niečo pod cenu a zároveň dávate väčšiu šancu na získanie vyšších zliav u ďalších ponúk.