Let lietadlom. Vyskúšajte si aké je to byť na chvíľku pilotom! Atraktívny adrenalínový darček iba za 59 EUR.

ZĽAVA 49%

59 €
Pôvodne Ušetríte
115 € 56 €
Zľava bola aktivovaná
Kúpené 18x
Ponuka platila do 31.08.2015

Doporučte zľavu

Základné informácie

  • pôvodná cena 115 EUR, cena produktu teraz 59 EUR, ponuka platí do 31.08.2015
  • cena zahŕňa ZDARMA darčekový poukaz, prenájom lietadla, skúseného pilota a Certifikát o absolvovaní letu
  • let trvá 20 min. zažijete vzlet, leteckú komunikáciu, let v okolí letiska Senec, Holíč alebo Trnava, pohľad na známe miesta ktoré poznáte, ale z inej perspektívy a pristátie,
  • súčasťou letu je i odskúšanie si pilotovania lietadla, ak o to prejavíte záujem,
  • V prípade kúpy viac ako 1 VOUCHERU sa let predlžuje s každým voucherom o 20min a Vy si zalietate nad miestami podľa vlastného želania, napríklad nad okolím miest:
  • Bratislava, Senec, Pezinok, Modra, Malacky, Šamorín, Senica, Skalica, Holíč, Hodonín, Kyjov, Smolenice, Trnava, Hlohovec, Piešťany, Vrbové, Sereď, Dunajská Streda a pod...
  • termíny lietania budeme zasielať na Váš e-mail, ktorý ste uviedli po registrácii sa na: zazitkové.lietanie@gmail.com. Pri registrácii sa identifikujete kódom z Voucheru,
  • platnosť poukazu je od 01.04.2015 do 31.08.2015, rezervácia je nutná na tel.čísle 0903 701 899
  • celkový počet, určený na predaj v tejto akcii je 100 ks

Podrobnosti zľavy

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť ako si pozrieť Vami známe miesta z výšky, alebo pilotovať lietadlo a zažiť niečo úplne iné ako šoférovať automobil.Pred letom:
Na letisko si zo sebou zoberiete platný KÓD z Voucheru, ktorý obdržíte e-mailom po zakúpení letu. Doprovod na letisko je vítaný, pohyb po letisku je však zakázaný a obmedzený na vyhradené priestory!Let:
Počas letu si užijete pohľady na krásy Slovenska z celkom inej perspektivy ako ich poznáte. Ak prejavíte záujem, máte príležitosť si počas letu vyskúšať riadenie lietadla. Na palube je s Vami iba pilot, ďalšie osoby sa letu nemôžu zúčastniť.

Trasa:
Lieta sa v okolí letiska: Senec, Holíč alebo Trnava. Pri zakúpení viac ako 1 Voucheru potom podľa vlastného želania nad mestami ako napr: Bratislava, Senec, Pezinok, Modra, Malacky, Šamorín, Senica, Skalica, Holíč, Hodonín, Kyjov, Smolenice, Trnava, Hlohovec, Piešťany, Vrbové, Sereď, Dunajská Streda a pod.

Po návrate na letisko preberieme zážitky, povieme si o lietaní všetko, čo vás bude zaujímať a dohodneme si zaslanie Certifikátu o absolvovaní letu, ak oň prejavíte záujem.

Celkový časový harmonogram aktivity je cca 1 až 1,5 hodiny.

Darčeková poukážka a Certifikát o absolvovaní letu:
Po zaplatení Vám na vyžiadanie zašleme Darčekovú poukážku. Požiadavku s menom obdarovaného zasielajte na e-mail: zazitkove.lietanie@gmail.com. Darčekovú poukážku a Certifikát zasielame ZDARMA e-mailom vo formáte PDF. Zaslanie Darčekovej poukážky a Certifikátu o absolvovaní letu poštou je formou dobierky a poštovné je 2 EUR.


Predajca

AVIATIK KLUB o.z.
zazitkove.lietanie@gmail.com

Letiská z ktorých sa lieta:
Králová pri Senci, Holíč a Trnava.

Rezevácia:
Termín letu je potrebné vopred rezervovať telefonicky na čísle 0903 701 899. Lety budú prebiehať iba za priaznivých meteorologických podmienok, cez víkendy a vo vypísaných termínoch. Termíny vypisujeme najskôr 5 dní pred lietaním a budeme Vám ich zasielať na e-mail, ktorý ste uviedli pri registrácii sa na: zazitkove.lietanie@gmail.com . Pri registrácii sa identifikujete kódom z Voucheru.

Príchod:
Doporučujeme dostaviť sa na letisko s predstihom cca 10 minút. Ak sa nedostavíte včas, let Vám prepadne bez náhrady.

Obmedzenia:
Na letisko a palubu lietadla je zakázané brať alkoholické nápoje a iné omamné látky, ostré predmety, zbrane (bodné, strelné), chemikálie a všetky predmety, ktoré by mohli narušiť bezpečný priebeh letu. Samozrejme nesmiete byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok. Na letisku a počas letu ste povinní rešpektovať pokyny pilota. Maximálna hmotnosť pasažiera je 110 kg a výška 195cm!
V opačnom prípade môže pilot, let bez náhrady predčasne ukončiť.

Právo na zmenu vyhradené: v prípade náhlej zmeny počasia, technickej poruchy alebo z iných dôvodov. V takom prípade bude s klientom dohodnutý náhradný termín.