Iba za 49 EUR môžete šoférovať Ferrari a vyskúšať si maximálnu rýchlosť na letiskovej dráhe! Ideálny valentínsky darček.

ZĽAVA 51%

49 €
Ukončené
Pôvodne Ušetríte
99 € 50 €
Zľava bola aktivovaná
Kúpené 428x
Ponuka platila do 25.02.2013

Doporučte zľavu

Základné informácie

  • pôvodná cena 99 EUR, cena produktu teraz 49 EUR, ponuka platí do 25.02.2013
  • cena zahŕňa požičanie Ferrari F430 na 20 minút, povolenie vjazdu na letiskovú dráhu, v cene nie je započítané spotrebované palivo v hodnote 10 EUR, ktoré sa platí na mieste
  • jazdí sa v okolí Trenčína, počas jazdy prejdete 33 km, šoférujete sami po bežných cestách, diaľnici, súčasťou jazdy je prejazd po letiskovej dráhe (tam a späť), kde máte možnosť vyskúšať si zrýchlenie a maximálnu rýchlosť!
  • ako jediní na Slovensku Vám ponúkame možnosť jazdiť po letiskovej dráhe, ktorá je dlhá 2 km!
  • výkon 490 koní, zrýchlenie 0-100 km/h za 4 sekundy, maximálna rýchlosť 315 km/h
  • máloktoré auto vo Vás zanechá taký silný dojem ako práve ikonická F430 s jej vysokootáčkovým motorom a doslova neuveriteľným zrýchlením
  • jazdu vo Ferrari by mal aspoň raz v živote zažiť každý!
  • platnosť poukazu je od 01.04.2013 do 31.10.2013, rezervácia je nutná na tel.čísle 0911 504 182

Podrobnosti zľavy

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť šoférovať silné športové auto. Na vlastnej koži môžete zažiť neuveriteľné zrýchlenie, super zvuk a adrenalín pri rýchlej jazde. Ako jediní na Slovensku Vám ponúkame možnosť vyskúšať si zrýchlenie a maximálnu rýchlosť bez limitov pri prejazdoch letiskovou dráhou! Jazda v silnom športovom automobile je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si doteraz mohli dopriať iba majetní ľudia. Momentálne si ju môže dovoliť skutočne každý!Rezevácia
Termín jazdy je nutné si vopred rezervovať telefonicky na čísle 0911 504 182. Jazdy prebiehajú iba v rezervovaných časoch.

Príchod
Doporučujeme dostaviť sa na miesto štaru jazdy s predstihom 20 minút. Ak sa nedostavíte včas, jazda Vám prepadne bez náhrady. Samozrejme nesmiete byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok.Pred jazdou
Musíte mať u seba platný občiansky preukaz, vodičský preukaz a kód kupónu, ktorý ste obdržali emailom po zakúpení jazdy. Neskladáte žiadnu kauciu, na mieste uhradíte iba poplatok 10 EUR za pohonné hmoty a podpíšete zmluvu o prenájme vozidla, kde sa zaväzujete k 5% spoluúčasti v prípade, že zaviníte nehodu.

Jazda
Náš inštruktor Vám vysvetlí ovládanie auta a je prítomný na sedadle spolujazdca počas celej jazdy. Auto šoférujete sami, vo vozidle je s Vami iba inštruktor, ďalšie osoby sa jazdy nemôžu zúčastniť. Počas jazdy ste povinní rešpektovať pokyny inštruktora, v opačnom prípade môže jazdu bez náhrady predčasne ukončiť. Ak nemáte platný vodičský preukaz, alebo nechcete šoférovať, za volant si sadne inštruktor a Vy si môžete užívať jazdu zo sedadla spolujazdca.

Trasa
Jazdí sa v okolí Trenčína po bežných cestách, diaľnici, súčasťou jazdy je prejazd po letiskovej dráhe (tam a späť), kde kde máte možnosť vyskúšať si zrýchlenie a maximálnu rýchlosť! Počas 20 minútovej jazdy prejdete 33 km. Prípadné pokuty si hradíte sami.


Predajca

RÁJ NÁKUPU s.r.o.
IČO: 44240716
Partizánska 1071/7
90851 Holíč

Miesto štartu jazdy:
Letisko Trenčín

Jazdu je nutné mať dopredu rezervovanú na tel. čísle 0911 504 182.
Pohonné hmoty v hodnote 10 EUR platíte na mieste!
info@sportiak.sk

www.sportiak.sk